Вітаємо із завершенням навчального року

Дорогі наші учні, шановні батьки і вчителі!

Від щирого серця колектив Онлайн-школи "Альтернатива" вітає вас із завершенням навчального року!

Цей рік був дуже насиченим і плідним для усіх нас, адже ми невпинно готували для вас цікаві уроки, допомагали справитися із труднощами, а ви, наші любі учні, старанно навчалися, брали участь і перемагали у різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях.

Цей день є і щасливим, і хвилюючим водночас. Щасливим він є тому, що попереду ціле літо відпочинку, часу, який можна провести з друзями, рідними.
А хвилюючим він є для наших випускників, які вже восени стануть студентами, а слово "школа" залишиться у їхніх серцях теплим спогадом.

Тож, хочеться побажати нашим школярам гарного відпочинку, цікавих подорожей, незабутніх вражень, а нашим вже таким дорослим випускникам бажаємо наснаги, віри у себе і свої сили. Йдіть до своєї мети і не зважайте на життєві труднощі, бо старанним, чесним і добрим людям завжди всміхається удача!

З глибокою повагою, колектив Онлайн-школи "Альтернатива"